Просмотров: 181
Заявок: 0
Компания: GOOD WORKER s.r.o.

Technik Údržby

Местонахождение: Млада-Болеслав , Чехия

Контактное лицо: EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o.

График работы: полная занятость

Образование: среднее

Hledáme techniky údržby pro oblast Mladá Boleslav a Kvasiny

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • střední odborná škola / vyučení s maturitou
  • praxe na pozici technik údržby výhodou
  • manuální zručnost
  • schopnost vést tým výhodou
  • analytické myšlení
  • dobrou orientaci v technické dokumentaci - elektrická schémata, technické výkresy, pneumatická schémata
  • ochotu učit se a rozvíjet se profesionálně
  • základní znalost IT (MS Office, Outlook, ...)
  • v případě elektrického profilu vyhláška 50 / §5
  • svářečská licence a licence k řízení VZV výhodou
  • základní znalost PLC Simatic S7 - čtení programu, diagnostika velkou výhodou

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • zajištění nepřetržitého provozu automatizovaného skladu malých boxů
  • hlavní skladové komponenty: regálové zakladače, dopravníky, roboty, automatické etiketovací stroje
  • operativní údržba a podpora logistického týmu (vyrovnání zablokovaných boxů, odstranění přebytečného materiálu z krabic)
  • pravidelná údržba strojů (kontrola, mazání, seřizování, čištění)
  • oprava strojů (výměna poškozených dílů, seřízení senzorů)
  • sběr a příprava dat pro vyhodnocení a reportování

Orientační mzda:

  • od 27 000 do 40 000 – v závislosti na zkušenostech a praxi

Nabízené výhody: (po odpracování 3-měsíční zkušební doby)

  • 5 dni dovolené navíc => 25 dnů dovolené během kalendářního roku
  • 13 (bonusový) plat se vyplácí s v listopadu nebo v prosinci
  • poukázky na jídlo v hodnotě 110, - Kč

Důchodové pojištění:

  • 1% z celkové mzdy za 7-24 měsíců
  • 2% z celkové mzdy za dobu zaměstnání od 25 do 72 měsíců
  • 3% z celkové mzdy za pracovní dobu delší než 72 měsíců

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz (6:00 - 18:00 / 18:00 - 6:00)

  • 4 dny volna

Smlouva:

  • 3 měsíční zkušební doba
  • smlouva na dobu určitou (1 rok), poté smlouva na dobu neurčitou

Datum nástupu: můžete nastoupit na pozici technik údržby ihned

Kontakty:

mailto:v.romanova@workintensegroup.eu>v.romanova@workintensegroup.eu

tel:+420 724 969 679

KzQyMCA3MjQgOTY5IDY3OQ==

Макс. 2.00MB. Форматы: pdf, rtf, doc, ODT, xls, txt

Опубликовано: 2019-06-10

Действителен до: 2019-07-25

Код объявления: eXGnP0y

Пожаловаться

Похожие вакансии:

GOOD WORKER s.r.o. Горжовице, Чехия
Вы нужны нам

Хотите узнавать о похожих вакансиях первыми?

Недавно просмотренные