Просмотров: 289
Заявок: 0
Компания: GOOD WORKER s.r.o.

Operátor Příjmu Zakázek se Znalostí Německého Jazyka

Местонахождение: Чехия

Контактное лицо: EUROPA WORKINTENSE spol. s r. o.

График работы: полная занятость

Образование: среднее

Náplň práce, o čem tato práce je:

  • stanovení technologie zpracování zakázky;
  • vyplňování technologických listu k zakázce v IS systému;
  • nastavení zakázkových etapu;
  • zadání do IS - termíny pro zpracování a expedici zakázky;
  • komunikace se stávajícími zákazníky;
  • spolupráce s expedicí na zajištění dohodnutého termínu odeslání zakázky;
  • spolupráce s obchodním oddělením na spokojenosti zákazníka;
  • odesílání a přijímání korektury (emailem, WF…);
  • odesílání finálních dat u zakázek, kde jsou data finálním výstupem;
  • třídění a archivace emailové komunikace.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • znalost německého jazyka slovem i písmem;
  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou nutností;
  • znalost grafických programů, polygrafické vzdělání nebo praxe v polygrafii výhodou;
  • občanství nebo trvalý pobyt EU;
  • čistý trestní rejstřík;
  • dobrý zdravotní stav;
  • spolehlivost a manuální zručnost.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • dlouhodobá a stabilní práce;
  • místo výkonu práce ve městě Statenice;
  • mimopražským nabízíme možnost ubytování ve firemním zařízení a to po zkušební dobu;
  • systematické zaučení, možnost zvýšení kvalifikace;
  • práce na HPP (hlavního pracovního poměru - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • nástup na pozici Pracovník příjmu zakázek dle dohody.

Mzda, finanční podmínky:

  • nástupní mzda: 27000 Kč;
  • 5 týdnů dovolené;
  • příspěvek na stravování;
  • doprava do zaměstnání;
  • příspěvek na výuku cizího jazyka.

Pracovní doba:

  • dvousměnný provoz 6:30-17:00;

Kontakty:

v.romanova@workintensegroup.eu

tel: +420 724 969 679

KzQyMCA3MjQgOTY5IDY3OQ==

Макс. 2.00MB. Форматы: pdf, rtf, doc, ODT, xls, txt

Опубликовано: 2019-05-30

Действителен до: 2019-07-14

Код объявления: LOkGGyA

Пожаловаться

Похожие вакансии:

GOOD WORKER s.r.o. Горжовице, Чехия
Вы нужны нам

Хотите узнавать о похожих вакансиях первыми?

Недавно просмотренные