Просмотров: 27
Заявок: 0
Компания: G-PRIDE UA

Голландія – теплиці

Местонахождение: Нидерланды

Категория: Сельское хозяйство, агробизнес

Контактное лицо: G-PRIDE UAГолландія – теплиці

- міста Вінсен (околиця)--робота по контракту-Потрібні працівники для роботи на теплицях, відкритому грунті та на фермерських господарствах, для яких Ми оформляємо документи для робочого контракту безпосередньо від роботодавця даної країни (сільськогосподарські та фермерські господарства). Потрібні працівники, які мають змогу працювати із сільськогосподарськими культурами. Потрібно збирати, висаджувати, обробляти, оприскувати, сортувати, фасувати, завантажувати, упаковувати різного роду сільськогосподарських овочів та фруктів. Також потрібен тракторист трактора, вміння працювати з плантажним плугом, сівалки, дискова борона, картоплекопалка, картоплезбирач, культиватори, та ін.. причіпні пристрої). Робочий день починається здебільшого в 7:00 ранку.

Вимоги: вік 26-45 років, навики та вміння працювати у сфері сільського господарства. Оплата праці 6 євро в годину. Робочий день до 12 годин. 6 днів на тиждень. Проживання 80Є на тиждень, харчування за власний.

Вартість програми 450 євро (50% оплат проводиться після отримання контракту, але перед виїздом) + витрати на дорогу до місця праці. Можливість продовження робочого контракту безкоштовно та на термін в залежності від умов роботодавця. Сприяємо у підготовці, перекладі та заповненню всіх документів та запис на подачу документів у Консульські установи для відкриття візи. Виїзд по біометричному паспорті.
+380977101985
KzM4MDk3NzEwMTk4NQ==

Опубликовано: 16.04.2018

Код объявления: 110O8KZ

 

Пожаловаться

Похожие вакансии:

Контактное лицо: Дарья Нидерланды
Контактное лицо: Алина Нидерланды
Контактное лицо: Олег Нидерланды
Контактное лицо: Асорн, Acorn Нидерланды

Хотите узнавать о похожих вакансиях первыми?

Чтобы получать похожие вакансии о работе,
Вам необходимо разрешить нам отправлять электронные письма.

Похожие вакансии

11.07.18
Контактное лицо: Sergey Нидерланды
10.07.18
Контактное лицо: Walidek Нидерланды
10.07.18
Контактное лицо: Sergey Нидерланды
09.07.18
Контактное лицо: Инна Нидерланды
Недавно просмотренные