Просмотров: 365
Заявок: 0
Компания: GoodWorker.EU

Disponent /-ka na Centrálu Společnosti. Dlouhodobá Práce v Praze.

Местонахождение: Чехия

Контактное лицо: GoodWorker.EU

График работы: полная занятость

Требуется знание языков: немецкий

Popis pracovní nabídky:

Přijmeme disponenta na centrálu společnosti. Dlouhodobé zaměstnaní. Výdělek až 35 000 Kč, benefity. Práce na HPP. Dobrá dopravní dostupnost.

Mzda, finanční podmínky:

  • mzda 30.000 Kč až 35.000 Kč;
  • dovolena 5 týdnů;
  • stravenky;
  • věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích;
  • atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky.

Náplň práce:

  • odpovědnost za optimální stav skladových zásob na prodejnách;
  • objednávání skladového zboží u dodavatelů podle návrhů objednávkového programu;
  • objednávání zboží vyráběného na míru u dodavatelů podle přijatých zákaznických objednávek;
  • kontrola potvrzení objednávek od dodavatelů a jejich zadávání do počítačového systému;
  • dohled nad dodržováním dodacích termínů dodavatelů, řešení případných problémů.

Požadujeme po budoucím zaměstnanci:

  • středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou;
  • komunikační znalost německého nebo polského jazyka, angličtina a ruština výhodou;
  • schopnost analytického myšlení a kritického posuzování návrhů objednávkového softwaru;
  • komunikativnost, svědomitost a zodpovědnost;
  • základní znalost práce s počítačem.

Nabízíme budoucímu zaměstnanci:

  • perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti;
  • místo výkonu práce ve městě Praha;
  • zvyšování kvalifikace formou odborných školení;
  • práce na HPP (hlavního pracovního poměru - odvádíme sociální, zdravotní a důchodové pojištění);
  • nástup na pozici disponent /-ka na centrálu společnosti dle dohody.

Stravování:

  • příspěvek na stravování.

Pracovní doba:

  • Po – Pá;
  • 8 hodin denně.
KzQyMCA3MjQgOTY5IDY3OQ==

Макс. 2.00MB. Форматы: pdf, rtf, doc, ODT, xls, txt

Опубликовано: 2019-07-29

Действителен до: 2019-09-12

Код объявления: 4VJrmyR

Пожаловаться

Похожие вакансии:

15.09.2019
Vera Borisova Гданьск

Упаковщик

От 1000 EUR
13.09.2019
Maxim WeWork Берлин

Монолитчик

От 2000 EUR
13.09.2019
Maxim WeWork Германия

Упаковщик

От 1000 EUR
13.09.2019

Хотите узнавать о похожих вакансиях первыми?

Похожие вакансии

05.09.19
Вы нужны нам
Контактное лицо: Олександра Сілаєва Чехия